У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася зустріч представників студентсько-курсантського Парламенту з курсантами-першокурсниками. У зустрічі взяли участь голова Парламенту курсант 3 курсу Микола Сіроштан, заступник голови, голова волонтерського сектору, курсантка 3 курсу Єлизавета Шевцова, голова інформаційно-медійного сектору, курсант 3 курсу Євген Трофименко, голова спортивного сектору, курсант 2 курсу Данило Нестерко.

Під час зустрічі Микола Сіроштан розповів про діяльність студентсько-курсантського самоврядування, поділився планами щодо проведення цікавих, молодіжних проєктів, презентував програму нової команди «Час розгортання крил – за нами» і запросив першокурсників до стажування в Парламент. Кожний голова сектору розповів про свої обов’язки, плани та заходи, і закликав бути активними, цілеспрямованими, відповідальними і творчими, проявляти свої здібності та самореалізовуватися.

Першокурсники переглянули відеоролики про життя закладу вищої освіти, створені активом самоврядування, з цікавістю прослухали поради старшокурсників, ставили запитання й активно спілкувалися.

Сумська філія ХНУВС