З метою підвищення якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Лариса Сазанова разом із лейтенантом поліції Анастасією Корольовою провели для курсантів факультету № 1 бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» на тему «Порушення громадського порядку».

На практичному занятті курсанти опрацювали ключові слова та фрази, необхідні для спілкування за темою, розглянули найпоширеніші види порушень громадського порядку.

Анастасія Корольова, яка працює слідчим відділення розслідування злочинів Ковельського районного управління поліції НПУ у Волинській області, розповіла про роботу слідчих підрозділів Національної поліції України, завдання органів досудового розслідування, функції слідчих підрозділів і свої обов’язки на посаді слідчого. Бінарне заняття сприяло розвитку вмінь та навичок, необхідних для успішного обміну інформацією за темою та розширенню знань про органи досудового розслідування.