Представниці команди рівних можливостей Харківського національного університету внутрішніх справ в онлайн та офлайн-форматах взяли участь у ІІ Форумі «Жінки можуть планувати майбутнє». Організатором заходу стала мобільна школа жіночого антикорупційного активізму «АнтиКа» ГО «Кременчуцький антикорупційний центр».

На Форумі були присутні представниці/представники різних громад і сфер діяльності, які обмінювалися досвідом методів роботи, формами соціального реагування, рівнів спілкування, волонтерства під час воєнних дій в Україні.

На заході також обговорювалися питання дієвих інструментів ґендерного бюджетування та Національного Плану дій з виконання резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на національному та місцевому рівнях органами місцевого самоврядування, міжнародними та громадськими організаціями.

Представниці команди рівних можливостей – помічниця ректора з гендерних питань ХНУВС кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан, доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін кандидатка соціологічних наук Наталія Бобро, відповідальна особа з гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі кандидатка економічних наук Марина Петченко, фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Надія Сергієнко, голова Дебатного клубу та Школи ораторської майстерності, слухачка магістратури факультету № 1 старша лейтенантка поліції Наталія Расторгуєва.