Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор філософських наук Володимир Шаповал взяв участь у Міжнародній науковій конференції «ХХX Харківські сковородинівські читання «Мандрівник трьома світами Григорій Сковорода: творчість Сковороди в контексті світової філософії; до 300-річчя з дня народження», яка відбулась on-line. Професор виступив із доповіддю «Гуманістичний потенціал філософії Г.С. Сковороди» на пленарному засіданні конференції, в якій було здійснено спробу показати антропологічний потенціал філософії Г. С. Сковороди, висвітлити гуманістичні тенденції його філософування та обґрунтувати думку про те, що головні ідеї українського філософа набувають особливого значення у часи загострення екзистенційних питань щодо людської свободи, гідності та національної ідентичності. Доповідь була вислухана з цікавістю і викликала жваву дискусію. У конференції взяли участь представники з різних міст України, а також зарубіжні гості.