У межах науково-дослідної й методичної співпраці доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, кандидат юридичних наук, доцент Ірина Казанчук за запрошенням професора кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук, доцента Катерини Рудой взяла участь у проведені бінарного дистанційного заняття з ад'юнктами 2 курсу навчання ОДУВС за темою «Наукові школи з адміністративного права і процесу: питання сьогодення» в рамках викладання навчальної дисципліни «Актуальні питання адміністративного права та процесу».

Під час заняття було розглянуто концептуальні підходи до формування сучасної доктрини адміністративного права, особливості створення та функціонування наукових шкіл адміністративного права у ХНУВС, у тому числі в умовах воєнного стану. Також репрезентовано монографію «Актуальні проблеми адміністративно-правового регулювання діяльності Національної поліції України» (Гусаров С. М., Салманова О. Ю., Комзюк А. Т., Музичук О. М., Казанчук І. Д. / Міністерство внутрішніх справ України ; Харківський національний університет внутрішніх справ. – Харків : Факт, 2022. – 452 с.), матеріали якої стануть у нагоді аспірантам та ад’юнктам для використання під час написання наукових дисертаційних досліджень.