Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Самойлова взяла участь у засіданні круглого столу на тему «Дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти», що був проведений на платформі Zoom Львівським державним університетом внутрішніх справ.

Учасники круглого столу обговорили питання із дотримання правил академічної доброчесності в освітньому процесі закладами вищої освіти; особливості застосування нових функцій антиплагіатної системи Strike Plagiarism тощо. Представники провідних ЗВО України виступили з презентаціями та доповідями стосовно різних аспектів дотримання академічної доброчесності, розповіли про досвід організації роботи з дотримання принципів академічної доброчесності у їх вишах. У заході взяли участь понад 80 учасників, до фахової дискусії долучилися науковці, аспіранти та магістранти.

Сумська філія ХНУВС