Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Виганяйло провела профорієнтаційну зустріч з учнями 11-го класу  комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 ім. генерал-лейтенанта А.Морозова. У межах теми «Світ юридичних професій» учні отримали докладну інформацію про юридичну освіту в Україні та важливість захисту прав громадян у складних умовах війни. Юридична освіта дає право випускникам працювати адвокатами, нотаріусами, прокурорами, слідчими, суддями, та іншими фахівцями в органах та установах юстиції. Обговорювалися з молоддю й питання щодо  вступу до Сумської філії ХНУВС. Викладач ознайомила зі спеціальностями, розповіла про переваги та умови навчання у закладі вищої освіти.

Сумська філія ХНУВС