Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко провела кураторську годину зі студентами другого курсу. Під час зустрічі присутні поговорили про важливі свята: релігійне – Покрови Пресвятої Богородиці, історичні – День українського козацтва і День створення УПА, державне – День захисників і захисниць України. Звернулися до історії свят, народних прикмет і звичаїв. Говорили про сучасних героїв – мужніх, відданих захисників територіальної цілісності нашої країни, справжніх патріотів.

Також було розглянуло низку важливих питань, серед яких навчальна успішність студентів, відвідування онлайн-занять, виконання завдань на платформі Moodle.