Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті України з таїландського боксу Муей-Тай серед дорослих, що проходив із 13 по 16 жовтня у місті Одеса. За результатами змагань спортсмени посіли наступні місця:

І місце – курсант 4 курсу факультету № 1 капрал поліції Єгор Скуріхін у ваговій категорії 75 кг;

І місце – курсантка 4 курсу факультету № 2 рядова поліції Аліна Ломова у ваговій категорії 63,5 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 рядовий поліції Дмитро Шелесько у ваговій категорії 57 кг.

Суддями чемпіонату виступили представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ – старший викладач капітан поліції Руслан Кушніренко та викладач майор поліції Богдан Лукін.

Підготували курсантів до змагань старші викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки – капітан поліції Руслан Кушніренко і капітан поліції Дмитро Константинов.