Під час ранкового шикування курсантів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук вручив погони курсантам, яким присвоєно чергові спеціальні звання молодшого складу поліції, подяки та нагороди працівникам і курсантам факультету.

Спеціальні звання «капрал поліції» отримали:

- курсант 4 курсу рядовий поліції Микита Бєлєвцов;
- курсантка 2 курсу рядова поліції Валерія Бєляніна;
- курсантка 3 курсу рядова поліції Дана Зуб;
- курсант 2 курсу рядовий поліції Олексій Касян;
- курсант 2 курсу рядовий поліції Дмитро Коваль;
- курсант 3 курсу рядовий поліції Дмитро Кукса;
- курсантка 3 курсу рядова поліції Олександра Кулак;
- курсантка 2 курсу рядова поліції Яна Попельнюк;
- курсантка 3 курсу рядова поліції Єлизавета Федорова;
- курсант 2 курсу рядовий поліції Олександр Фомич;
- курсант 3 курсу рядовий поліції Єгор Чаленко.

Подякою начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області нагороджено:

- професора кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства полковника поліції Геннадія Глобенка за особисті досягнення у науковій діяльності, ініціативу та наполегливість, високу професійну майстерність, забезпечення ефективного виконання завдань і функцій поліції, а також з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України;

- курсанта 3 курсу Олексія Рачинського за вірність Присязі, високі досягнення у навчанні, ініціативу та наполегливість, а також з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України.

Сертифікат учасниці Дебатного турніру за форматом парламентських дебатів «Україна єдина» отримала курсантка 3 курсу Поліна Суслова.

Було відзначено переможців спортивних змагань у відкритому турнірі з кікбоксингу WAKO «UMA Kickboxing Open 2022»:

- курсанта 2 курсу рядового поліції Олександра Батіщева, розділ «лоу-кік»;
- курсанта 4 курсу рядового поліції Богдана Ткачука, розділ «лоу-кік»;
- курсанта 3 курсу рядового поліції Микиту Бондаря, розділ «К-1».

За перемогу у чемпіонаті України з таїландського боксу Муей-Тай серед дорослих відзначено курсанта 4 курсу капрала поліції Єгора Скуріхіна.

Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка декан факультету привітав усіх і побажав подальших успіхів і нових досягнень.