Дії поліцейського в умовах інтенсивного вогневого контакту відпрацьовували на спільному практичному занятті учасники науково-практичного гуртка «ЩИТ» та підзвітної навчальної групи кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ з використанням пейнтбольного обладнання. Навчання організували та провели керівники наукового гуртка «ЩИТ» доценти кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Ігор Власенко, Тихон Шевченко, куратори навчальних груп Микола Боровик та Анна Циркулєнко.

З курсантами було відпрацьовано навички ведення інтенсивного вогневого контакту, ознайомлено з основними принципами та умовами ведення бою на близьких відстанях; відпрацьовано способи переміщення поліцейських, методи маркування цілей та орієнтації в просторі, тактики та організації секторної оборони, навичок з ефективної комунікації  в умовах інтенсивного вогневого контакту та багато іншого.