З метою підвищення якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олександр Левашов разом із оперуповноваженим відділу кримінальної поліції Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області лейтенантом поліції Сергієм Черкаським провели бінарне заняття з іноземної мови професійного спрямування для курсантів факультету № 4 за темою «Вбивство».

Курсанти визначили англійською мовою термін «вбивство», назвали його ознаки й види та опрацювали лексико-граматичний матеріал заняття. Сергій Черкаський розповів про функціональні обов’язки оперуповноваженого, якими якостями має володіти поліцейський та навів приклади використання іноземної мови в своїй практиці.