Для студентів третього курсу факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Психологія», керівник сімейного центру MADONNA, психолог Кристина Малєєва разом із доцентом кафедри соціології та психології Іриною Ждановою провели дистанційне бінарне заняття на тему «Внутрішньоутробний розвиток дитини». Під час зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про сучасні теорії перинатальної психології, особливості психічного розвитку пренейта, вплив материнської поведінки під час пологів на формування психічних якостей майбутньої дитини, про базові перинатальні матриці С.Грофа. Розповідь лектора супроводжувалася цікавими прикладами, презентацією. Студенти брали активну участь в обговоренні цієї теми та ставили багато запитань.

ВЗГ ХНУВС