Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 ХНУВС Наталія Єльнікова у межах Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності (Global MIL Week) провела з курсантами третього курсу кураторську годину за темою «Медіатекст як засіб формування медіаграмотності у майбутніх правоохоронців». Увагу учасників заходу було закцентовано на тому, що медіапростір надає змогу не тільки знайти потрібну інформацію, а й визначити вектор освіти, формуючи ставлення до професії через медійний образ правничої сфери та її місця в соціумі. Під час зустрічі виникло чимало дискусійних питань, консенсусу дійшли в тому, що убезпечити медіапростір в сучасних умовах формування медіаграмотності громадян можливо через генерування критичного мислення правоохоронців і верифікацію інформації в медіапросторі.