Традиційно у жовтні місяці для першокурсників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проводиться інтелектуальна гра «Знавці права», організатором якої є науковий сектор студентсько-курсантського Парламенту.
Цьогорічна гра проводиться у форматі онлайн на платформі Kahoot головою наукового сектору, студенткою 3 курсу Аль Хататнех Меєю, яка навчається за спеціальністю «Право». Під час гри використовуються знання з теорії держави і права, уміння розв’язувати правові ситуації та логічне мислення. У другій грі серед команд курсантів І місце здобула команда групи СФ-103 «Всезнайки».
Незабаром відбудеться фінальна гра, де визначиться найкраща команда знавців права серед першокурсників.

Сумська філія ХНУВС