Працівники кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Манжай та Віталій Носов провели заняття з питань кібергігієни для учнів 8-х та 9-х класів у ліцеї № 8 м. Кам'янець-Подільський.
Представники університету розповіли школярам про загальні правила парольного захисту, а також провели з дітьми вікторину. Хлопці та дівчата жваво обговорювали життєві приклади, пов'язані з кібергігієною, та правила поведінки в тій або іншій ситуації.
Наприкінці заняття працівники кафедри звернули увагу учнів на те, що додаткові поглиблені спеціальні знання, сучасну затребувану професію кіберполіцейського вони можуть отримати, вступивши на навчання за спеціальностями 081 «Право» та 125 «Кібербезпека» до Харківського поліцейського вишу.