Доценткою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 ХНУВС Катериною Токарєвою було проведено відкриту лекцію за темою «Діяльність органів юстиції в умовах воєнного стану в Україні».
На лекції було означено систему підрозділів органів юстиції, на які покладено функцію зі здійснення державної реєстрації актів цивільного стану, визначено правову основу державної реєстрації актів цивільного стану, охарактеризовано види реєстраційних дій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та порядок їх здійснення.
Зі студентами також були опрацьовані питання щодо особливостей впорядкування відносин, пов’язаних із державною реєстрацією народження в умовах воєнного стану, новацій державної реєстрації прав на нерухоме майно, розглянуто процедуру державної реєстрації нормативно-правових актів.