Представники Харківського національного університету внутрішніх справ постійно підвищують свій професійний рівень, завдяки навчанню на освітній платформі LEEd CEPOL.
Освітня платформа LEEd CEPOL спрямована на покращення та обмін досвідом між поліцейськими європейських країн. Платформа надає можливість проходити різноманітні онлайн-курси, брати участь у вебінарах англійською мовою.
Протягом останнього часу представники Харківського національного університету внутрішніх справ прослухали вебінари – «Information provision in the context of access to the asylum procedure», «Cooperation between the EU and third countries», «Law enforcement activities and data protection II», «The EU Terrorism Situation and Trend Report (TE-SAT) 2022 - methodology, process and findings», «Operation OPSON and geographical indications» тощо.
Після завершення онлайн навчання учасники отримали відповідні сертифікати.
Для отримання більш детальної інформації щодо реєстрації та навчання на освітній онлайн-платформі LEEd CEPOL звертайтеся до відділу міжнародного співробітництва ХНУВС ([email protected]).