Для студентів-правознавців доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганна Довгополова провела підсумкове онлайн-заняття з елементами квест-технологій з навчальної дисципліни «Іноземна мова» за темою «Appearance». Формат квесту дозволив цікаво та невимушено актуалізувати, закріпити та перевірити знання.
Алгоритм дій квесту передбачав проходження студентами завдань різного рівня складності, де кожне наступне було неможливим без розшифрованої попередньої підказки.
Особливістю проведеного заняття було те, що здобувачі вищої освіти отримали можливість в онлайн-форматі застосувати теоретичні знання й навички з іноземної мови, моделюючи реальні ситуації майбутньої професійної діяльності.

Сумська філія ХНУВС