Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС Ірина Антол провела для здобувачів вищої освіти – бакалаврів, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», кураторську годину на тему «Положення про академічну доброчесність».
Ірина Вячеславівна ознайомила студентів з основними поняттями та принципами «Положення про академічну доброчесність у ХНУВС». Під час бесіди розглянули та обговорили основні види порушення академічної доброчесності, академічну відповідальність та інші положення.
Відбулось також обговорення проблемних питань набуття студентами компетентностей з академічної доброчесності та комплексу компетентностей викладача, необхідних для ефективного навчання здобувачів вищої освіти у реальних умовах, запитах та викликах сьогодення.