Старша наукова співробітниця відділення організації наукової роботи відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності ХНУВС Катерина Маравська та наукова співробітниця цього ж відділення Яна Молчанова взяли участь у вебінарі за темою «Research Smarter: Збільшення вашого наукового внеску у досягнення Цілей сталого розвитку ООН (UN Sustainable Development Goals)».
Спікеркою заходу виступила консультантка із регіональних рішень Clarivate кандидатка біологічних наук Ірина Тихонкова.

Під час вебінару учасниці дізналися про те, що цілі сталого розвитку ООН є невід'ємною частиною місій науково-дослідних установ світу, що забезпечують координацію для університетів, промисловості, третього сектору та державних партнерів, які працюють у різних дисциплінах, для спільної розробки та надання інноваційних рішень глобальних проблем. Спікерка розповіла про те, як Web of Science та InCites інструменти Clarivate допоможуть дослідити причини сьогоднішніх наукових проривів; знаходити основу для подальших відкриттів у різних дисциплінах; швидко оцінити поточне дослідне середовище тощо.

У вебінарі для науковців за темою «Збільшення наукового внеску у досягнення Цілей сталого розвитку ООН (UN Sustainable Development Goals)» також взяла участь і доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганна Довгополова.