Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко провів онлайн-нараду з керівниками підрозділів вишу з питань вступної кампанії до університету та проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді 2022/2023 року. У зустрічі взяли участь: проректор Анатолій Клочко, помічник ректора Віктор Слиш, начальник відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус, декани факультетів, директори Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.

На зустрічі розглядалися питання про особливості електронної реєстрації кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету на денній формі навчання (osvita.np.gov.ua); заходи ХНУВС щодо професійної орієнтації населення та правової освіти молоді на 2022/2023 навчальний рік; проведення анкетування курсантів та студентів 2022 року вступу для підвищення рівня ефективності профорієнтаційної роботи та коригування її змісту; організація діяльності мобільних груп з метою проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, коледжах, технікумах тощо.

ВЗГ ХНУВС