Заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів Олена Федосова дистанційно взяла участь у XXVI Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка проходила 7 листопада 2022 року у м. Загреб (Хорватія). Організаторами наукового заходу виступили: Міжнародний економічний інститут (Есеніце, Чехія), Central European Education Institute (Братислава, Словаччина), Національний інститут економічних досліджень (Батумі, Грузія), Казахський національний університету імені аль-Фарабі (Казахстан), Інститут філософії та соціології Національної Академії Наук Азербайджану (Баку, Азербайджан), Батумський навчальний університет навігації (Батумі, Грузія), Регіональна Академія Менеджменту (Казахстан), Університет Новітніх Технологій (Київ, Україна).

ВЗГ ХНУВС