Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус взяла участь у конференції «Інновації тіло виховання 3.0. Виклики сьогодення».

На конференції виступили Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко з доповідями «Рухлива активність та спортивна підготовка в умовах воєнного стану» та «Студентський та шкільний спорт і їх місце на міжнародній арені», директор Комунального закладу «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков із доповіддю «Зміни в державній політиці. Освітня галузь «Фізична культура», заступник директора з наукової роботи ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» Наталія Тілікіна з темами доповідей «Роль спорту та фізичної активності в житті дитини, сім’ї» та «Ментальне здоров’я та соціальні зв’язки», практична психологиня з досвідом роботи з дітьми Вікторія Назаревич, Президент Спортивного комітету України Ілля Шевлик з темою «Проєкт «Ангели Спорту»» та інші.

До виступаючих було адресовано багато запитань, на які були надані обґрунтовані відповіді.

Сумська філія ХНУВС