Старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС майор поліції Михайло Іншеков разом зі старшою викладачкою цієї ж кафедри Іриною Шутяк провели профорієнтаційну зустріч із учнями Кам'янець-Подільського ліцею.

Вони ознайомили ліцеїстів із факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами вступу, правилами подання документів, особливостями організації освітнього процесу, наголосили на можливостях щодо особистісної реалізації курсантів і студентів вишу в науковій, творчій, спортивній діяльності та ін.

Учні також отримали інформативні матеріали про ХНУВС для більш детального ознайомлення з напрямами підготовки та спеціальностями, за якими готують у закладі вищої освіти системи МВС України.