Відділом рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи проведено онлайн-зустрічі з майбутніми випускниками КЗ «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Рятувальник» Харківської обласної ради». В онлайн-зустрічі взяли участь начальник ліцею Сергій Форостовець, заступник начальника з виховної роботи Віталій Сагайдачний, помічник ректора Віктор Слиш та понад 30 локацій випускників ліцею.

Начальник відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи підполковник поліції Олена Чорноус розповіла майбутнім абітурієнтам про факультети та спеціальності, представлені у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про особливості навчання, переваги працевлаштування, а також відповіла на поставлені випускниками запитання.

Також цього дня працівники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи відвідали Вінницький обласний центр зайнятості та обговорили питання подальшої співпраці з директоркою центру зайнятості Галиною Скоковською, надали відеоматеріали про університет та профорієнтаційну продукцію щодо вступної компанії на наступний рік.