Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Станіслав Іванов у рамках проведення профорієнтаційної роботи провів зустріч із заступником директора з виховної роботи Мирославом Костів та класним керівником випускного класу Оксаною Марусяк ліцею № 13 м. Івано-Франківськ. Він розповів про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, а також повідомив, що з 1 листопада 2022 року на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито для заповнення анкету кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських. Наприкінці зустрічі відповів на всі запитання керівників навчального закладу та відзначив перспективи подальшого працевлаштування курсантів ХНУВС в практичних підрозділах Національної поліції України.

ВЗГ ХНУВС