Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Павло Червоний провів профорієнтаційний захід у Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області.
Відбулася зустріч із начальником сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області майором поліції Володимиром Замурою та старшим інспектором сектору організації відбору капітаном поліції Сергієм Галкіним. Під час зустрічі було обговорено подальші шляхи співпраці при проведенні вступної кампанії 2023 року. Павло Червоний розповів про спеціальності, за якими буде здійснюватися набір кандидатів на навчання. Він зосередив увагу працівників поліції на можливості здобути освіту за державним замовленням за рівнем «магістр» на денній формі навчання за спеціальностями 053 «Психологія», 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність».