Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Виганяйло в межах вивчення дисципліни «Інформаційне забезпечення професійної діяльності» дистанційно провела заняття для студентів першого курсу, які навчаються за спеціальністю «Право», за участю судді Зарічного районного суду м. Суми Миколи Шершака.
Микола Іванович розповів студентам про діяльність суду та провів віртуальну екскурсію. Більш детально він приділив увагу електронній системі документообігу, веденню документації, використанню шаблонів документів та особливості ведення реєстрів і архівів. Студенти зацікавлено прослухали інформацію та отримали відповіді на запитання, що виникали в процесі опанування дисципліни.

Сумська філія ХНУВС