Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка та доцентка цієї ж кафедри Валентина Почуєва взяли участь в онлайн-тренінгу від ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн» за темою «Інтерактивний онлайн-кабінет вчителя як інструмент ефективного викладання англійської мови офлайн та онлайн». Під час тренінгу обговорювалися такі питання: адаптація автентичних матеріалів для викладання англійської мови в ЗВО у режимі онлайн та офлайн; застосування інноваційного програмного забезпечення для ефективного викладання англійської дорослим; використання інтерактивних платформ для забезпечення якості навчання у ЗВО за будь-яких умов.
Викладачі навчилися адаптувати матеріали для вивчення англійської мови під онлайн- формат, застосовувати інноваційні платформи для ефективного викладання дорослій аудиторії та забезпечувати якісне безперервне навчання у ЗВО у синхронному та асинхронному форматах.