2021 року за ініціативою фундатора університету Олександра Бандурки та за активної підтримки ректора вишу Валерія Сокуренка було започатковано проведення університетського конкурсу «Історія органів охорони правопорядку». У цьому році, незважаючи на складну військово-політичну та соціальну ситуацію, що склалася у результаті агресії росії проти України, було вирішено вдруге провести конкурс із тим, щоб він став традицією.

7 листопада 2022 року у ХНУВС було оголошено умови конкурсу і розпочалася підготовка конкурсних робіт. На факультеті № 6 організація заходу була покладена на кафедри соціально-гуманітарних дисциплін (завідувач професор Володимир Греченко) і фундаментальних та юридичних дисциплін (завідувач доцент Юрій Холод). Усього у конкурсі взяли участь 25 студентів різних спеціальностей та різних курсів. Журі конкурсу, на чолі з деканом факультету, доктором юридичних наук Оксаною Брусаковою, розглянувши та проаналізувавши представлені роботи, обрало з них три найкращі й рекомендували до участі в університетському турі, підсумки якого будуть підведені 28 листопада. Кращими визнано роботи студентів Вікторії Бойко, Єлизавети Коваленко та Анастасії Савостьянової.

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін,
доктор історичних наук, професор