Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Іван Кріцак взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Духовні цінності сучасності: правові, психофізіологічні, соціально-комунікаційні, безпекознавчі засади». Захід відбувся на базі  Київського національного університету імені Тараса Шевченка  та був присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка, 180-річчю Київського національного університету, 66-й річниці прийняття та проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної Декларації прав людини.

Робота конференції здійснювалася у трьох пленарних засіданнях. На одному із них Іван Кріцак виступив із темою доповіді «Ювенальна юстиція крізь призму духовно-культурних цінностей».