Товариші поліцейські, шановні друзі!

Вітаю вас, ваших рідних і близьких із першою річницею створення Національної поліції України!

Минув рік з того моменту, як Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про Національну поліцію». Для нас це  був непростий рік, надзвичайно відповідальний і  насичений подіями.

Харківському національному університету внутрішніх справ випала честь брати активну участь у  процесі реформування правоохоронних органів  — готувати фахівців нового формату, виховуючи когорту чесних, справедливих поліцейських, які готові своєю щоденною самовідданою службою, мужністю, порядністю та професіоналізмом зламати стереотипи, здобути повагу та довіру українського народу.

Ми не  зупиняємося на  досягнутому, перед нами стоять складні завдання — підняти на новий рівень організацію освітнього процесу, поліпшити загальний професійний рівень майбутніх поліцейських, допомогти їм оволодіти сучасними професійними знаннями та навичками щодо протидії злочинності, порушенням публічної безпеки та порядку, навчити виявляти та знешкоджувати організовані злочинні групи й багато іншого.

Вірю, що  все вдасться, бо  народ України заслуговує на нову поліцію — кваліфіковану, прозору, високоморальну та насамперед відповідальну перед громадянським суспільством. Процес реформування не завершився, попереду ще багато роботи. І я впевнений, що Харківський національний університет внутрішніх справ впише свою гідну сторінку в літопис Національної поліції України!

Зі святом!

Ректор Харківського національного