У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся I етап XXІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який вже став традиційним. Його мета – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, підвищення мовної освіти в Україні, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу. Захід проводився кафедрами українознавства факультету № 2 та соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6. Курсантам і студентам було запропоновано виконати різноманітні за складністю завдання та написати есе дискусійного характеру на запропоновану тему. Така літературна творчість формує почуття патріотизму, виховує повагу до культури та традицій українського народу, збагачує інтелектуально.

За результатами конкурсу було визначено переможців: І місце – курсантка факультету № 1 Анастасія Ємельяненко (викладач – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова); ІІ місце – курсантка факультету № 2 Уляна Семко (викладач – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Олена Оверчук); ІІІ місце – курсантка факультету № 2 Олена Бацінко (викладач – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Олена Оверчук).

ВЗГ ХНУВС