Чергове засідання секції «Проблемні аспекти забезпечення економічної безпеки держави» наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося за темою «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».
Із вступним словом до студентів-гуртківців звернулися керівниця гуртка кандидатка економічних наук Світлана Петровська та керівниця секції кандидатка економічних наук Людмила Парфентій. Студентка 4 курсу Євгенія Коваленко, яка навчається за спеціальністю «Право», виступила з доповіддю на тему «Основні напрями забезпечення економічної безпеки суб'єктів господарювання та населення України в умовах воєнного стану» (науковий керівник - кандидатка економічних наук Людмила Парфентій). У доповіді було висвітлено втрати українського бізнесу від війни, а також окреслено основні кроки до відновлення вітчизняного бізнесу під час війни.

Сумська філія ХНУВС