Здобувачі вищої освіти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом кураторки групи – доцентки кафедри соціальних та економічних дисциплін кандидатки економічних наук, доцентки Марини Петченко успішно пройшли онлайн-курс на тему «Інформаційна гігієна під час війни» на платформі Prometheus.
Під час курсу курсанти та курсантки набули: інформаційно-комунікаційні, інноваційно-дослідницькі, цифрові компетентності, а також компетенції з інформального та професійно-особистісного розвитку, актуальні знання в умовах реформ і соціальних трансформацій.
Отримані курсантами знання та навички будуть використані під час навчання та при виконанні професійних обов’язків.