Директорка наукової бібліотеки Олена Музика та заступниця директорки Олена Світлакова пройшли курси підвищення кваліфікації «Бренд науковця у цифровому світі», організовані Інноваційним Університетом спільно з Офісом підтримки вченого.

За програмою курсу слухачі набули компетентностей у напрямі популяризації бренду науковця, засвоїли нові навички успішної комунікації та самопрезентації, ознайомилися з сучасними інструментами відкритої науки як засобами популяризації наукових здобутків, набули знань з питань підтримки цифрових профілів вченого у міжнародних наукометричних базах тощо.

Отриманні знання будуть використані у консультативній роботі з науковцями університету, які прагнуть розвивати власний імідж вченого у цифровому науковому суспільстві.

ВЗГ ХНУВС