У межах програми ISRAEL TRAUMA COALITION «Тренінг для тренерів з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України» доцентки кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Твердохвалова та Лада Чепіга провели для студентів-психологів «Тренінг відновлення ресурсів при тривалому впливі стресової ситуації».
Під час тренінгу студенти досліджували особливості процесу розгортання травми за шкалою часу, навчалися технікам психологічної самопомочі, вивчали принципи та прийоми надання першої психологічної допомоги при гострих реакціях на стрес. З метою зниження впливу травматичної події на якість життя студенти виробляли індивідуальний код подолання наслідків стресу за мультимодальною моделлю BASICPH, а також відновлювали власні ресурси з опорою на модель безперервності життя.