У заході взяли участь проректори, декани факультетів, керівники підрозділів, постійний особовий склад університету. Зі вступним словом до поліцейських звернувся ректор генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко: «Величезну увагу керівництво Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції приділяє практичній складовій навчання курсантів. Університет разом із Головними управліннями Національної поліції в областях вживають максимум заходів, щоб підготувати курсантів до служби в сьогоднішніх складних умовах війни».

Курсанти проходять навчальну практику та стажування й у підрозділах поліції Вінничини. Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області полковник поліції Іван Іщенко наголосив: “Ми разом повинні зробити все, щоб ситуація й надалі була контрольованою та стабільною. Напрацьовані необхідні алгоритми дій, наші поліцейські знають, як діяти в тій чи іншій ситуації. До посиленого несення служби і патрулювання ми вже залучили курсантів університету, які проходять навчальну практику та стажування”. Іван Іщенко також звернув увагу постійного особового складу на необхідність більш докладного вивчення курсантами процедури документування військових злочинів, вміти вилучати докази, розслідувати, виявляти винних осіб, щоб згодом притягнути їх до відповідальності.