Працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС продовжують проведення профорієнтаційної роботи на Тернопільщині. Днями доцент кафедри Павло Макаренко відвідав один із закладів загальної середньої освіти Кременецького району Тернопільської області, де провів зустріч із керівництвом і старшокласниками.
Представник університету ознайомив учнів з історією розвитку та становлення Харківського національного університету внутрішніх справ, його структурою, умовами навчання, спеціальностями, за якими проводиться підготовка фахівців, надав інформаційні матеріали про університет.
Особлива увага була приділена особливостям вступу до ХНУВС у 2023 році та заповненню анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.