Відбулося позачергове засідання наукового гуртка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС в онлайн режимі під головуванням доцента кафедри кандидата юридичних наук, доцента Олександра Радченка. Учасники засідання обговорили питання порядку денного, акцентуючи увагу на принципах академічної доброчесності. Це надзвичайно важливе питання, особливо для тих, хто тільки розпочинає свою наукову дослідницьку діяльність. Голова гуртку визначив сутність понять «академічна доброчесність», «плагіат», «авторські права» тощо. Крім зазначеного, було обговорено й питання щодо підготовки різних видів наукових робіт – тез доповідей, наукових статей, конкурсних наукових робіт. Наприкінці засідання Олександр Радченко привітав гуртківців із Днем святого Миколая та побажав усім миру та успіхіву навчанні.