У межах Всеукраїнського тижня права доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганна Довгополова провела профорієнтаційну зустріч із школярами ліцею Боромлянської сільської ради. Бесіда відбулася в приміщенні ліцею, який потроху відроджується після окупації та варварського руйнування. Боромля — одне з перших сіл, що постраждали від російської агресії, а тому живе спілкування під час зустрічі виявилося вкрай необхідним і для дітей, і для педагогів ліцею.
Ліцеїсти отримали інформацію про діяльність Сумської філії, про спеціальності, можливості професійного вибору, правила вступу та особливості навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.
Старшокласники планують майбутнє, переймаються вибором професійної діяльності. Особливу цікавість у хлопців і дівчат викликали питання практичної сторони професійної підготовки, а також майбутнього працевлаштування.

Сумська філія ХНУВС