У День вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України Харківський національний університет внутрішніх справ привітав своїх працівників. Це давня і добра традиція. Працівники, курсанти та студенти університету не втрачають зв'язок зі старшим поколінням. Не лише відвідують їх з нагоди святкових та урочистих дат, але й надають допомогу у вирішенні різних питань, особливо зараз, коли росія веде повномасштабну війну проти України.

Голова ветеранської організації ХНУВС Сергій Кацалап зазначив, що і сьогодні пенсіонери та ветерани університету проявляють активну життєву позицію, із впененністю у Перемогу сприймають стан подій в нашій державі, передають свій багатий професійний досвід у боротьбі зі злочинністю, беруть активну участь у патріотичному вихованні молоді.