У зустрічі взяли участь начальник районного управління поліції в м. Кам’янець-Подільський полковник поліції Василь Шкіндюк, декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук, т.в.о. декана факультету № 4 підполковник поліції Микола Марчук, науково-педагогічні працівники та курсові офіцери факультетів. Валерій Васильович зазначив, що, незважаючи на складний воєнний час, курсанти мають здобувати якісну освіту, набувати професійних навичок, практичного досвіду. «Ми маємо бути вимогливими та принциповими і до наших курсантів, і до підлеглих, а перш за все – до себе. Зараз курсанти 2-4 курсів проходять навчальну практику та стажування. Всі ми відповідальні за них, бо навчально-виховний процес не повинен припинятися, необхідно постійно його вдосконалювати. Курсанти мають дотримуватись дисципліни та законності, сумлінно виконувати службові обов'язки, бути справжніми патріотами своєї держави», – наголосив ректор.
Валерій Сокуренко подякував колективу за роботу та поставив нові завдання щодо подальшого покращення навчального процесу та матеріально-технічної бази. Він привітав усіх із прийдешніми святами та побажав міцного здоров'я, щастя, благополуччя та якнайшвидшої перемоги.