Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 ХНУВС Олександр Шишка провів профорієнтаційну зустріч з адміністрацією спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 82 ім. Т. Г. Шевченка м. Київ.
Представник університету ознайомив із факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами вступу, правилами подання документів, особливостями організації освітнього процесу, наголосив на можливостях щодо особистісної реалізації курсантів і студентів університету в науковій, творчій, спортивній діяльності та ін.
Олександр Шишка надав адміністрації школи інформативну продукцію про університет для абітурієнтів, щоб вони могли більш детально ознайомитися з напрямами підготовки та спеціальностями, за якими готують у закладі вищої освіти.