Здатність залучати студентів в англомовне середовище за допомогою сучасних комунікативних видів вправ та варіювати види роботи із врахуванням розмаїття матеріалів, налаштувати інтерактивну платформу відповідно до навчальних вимог та потреб викладачів і студентів, використовувати техніки контролю та моніторингу роботи студентів онлайн для об’єктивної оцінки їх результатів – мета сучасного викладача іноземної мови.
Онлайн-тренінг «Методичний інструментарій розвитку успішної комунікації англійською мовою дорослої аудиторії», в якому взяла участь старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Лариса Сазанова, було присвячено дієвим прийомам запам’ятовування та використанню сталих лексичних виразів для мовленнєвих інтеракцій. Були також розглянуті нестандартні види завдань для ефективного розвитку комунікативної компетентності студентів.
Викладач цієї ж кафедри Артем Білоусов відвідав тренінг «Ефективне використання платформи MyEnglishLab для дистанційного навчання» та ознайомився з основними функціями платформи для роботи з домашнім завданням, можливостями персоналізації, налаштування платформи та технікою моніторингу роботи студентів.