Відбулося чергове онлайн-засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС. Під час засідання, на якому головував доцент кафедри Геннадій Дедурін, були обговорені актуальні питання пов’язані з необхідністю дотримання академічної доброчесності як невід’ємної складової сучасного науковця.
Із доповіддю «Застосування санкцій як важливого міжнародно-правового механізму стримування агресії» виступила курсантка факультету № 2 Юлія Ніколайчук та курсант факультету № 1 Андрій Пойдюк – «Взаємодії засобів масової інформації із збройними силами України в умовах воєнного часу».
Під час засідання було підбито підсумки участі гуртківців у конкурсі наукових робіт здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ «Історія органів охорони правопорядку в Україні» та у Всеукраїнській науково-практичній дистанційній студентській конференції «Сучасна студентська історична наука: візії та напрями» (м. Черкаси).