Напередодні новорічно-різдвяних свят у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ уперше було проведено серед курсантів 1 курсу конкурс на кращу новорічну аудиторію. Кожна група ретельно й творчо готувалася до конкурсу: панувала по-справжньому святкова новорічна атмосфера. Хлопці й дівчата проявили креативність, оригінальність і неординарність в оформленні аудиторій. Журі переглянуло всі приміщення та визначилося із переможцями. Найкращою було визнано аудиторію, яку прикрасила група 101, староста Владислава Кіхтенко. Завдяки згуртованості та натхненню саме студенти 101-ї групи створили найбільше цікавих новорічних інсталяцій та фотозон. ІІ місце присуджено аудиторії, оформленням якої займалася група 103, староста Тетяна Ляшенко і ІІІ місце посіла аудиторія, прикрашена групою 102, староста Аліна Шевченко.

Конкурс пройшов весело й цікаво. Всі учасники отримали грамоти та солодощі.

Сумська філія ХНУВС