Професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС доктор юридичних наук Ігор Зозуля в межах проведення профорієнтаційної роботи зустрівся з учнями та керівництвом ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» – навчальним закладом третього атестаційного рівня, що забезпечує підготовку спеціалістів сфери послуг на Хмельниччині.

Професор кафедри розповів учням про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про особливості навчання й працевлаштування, ознайомив з вебсайтом університету, надав інформаційні буклети та проспекти з інформацією про  факультет.

Із керівництвом навчального закладу обговорювалися питання подальшої співпраці та участі майбутніх вступників у Днях відкритих дверей, у профорієнтаційних онлайн-заходах, у конкурсах й олімпіадах, що проходять на факультетах університету.