Завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Ольга Безпалова та завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Владислав Шендрик відвідали ВП № 1 РУП № 1 ГУНП в Полтавській області. Завідувачі кафедр зустрілися з курсантами, які проходять навчальну практику/стажування у м. Полтава, та їх наставниками від бази практики. Під час зустрічі курсанти доповіли про виконання ними пунктів індивідуального плану навчальної практики/стажування, а також поінформували про завдання, до виконання яких вони залучаються: несення служби з охорони публічного порядку та безпеки, чергування на «Пунктах незламності», організація реагування на повідомлення про правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, здійснення окремих стабілізаційних заходів, складання процесуальних документів за фактом вчинення адміністративного правопорушення, застосування заходів адміністративного примусу тощо. Наставники курсантів від бази практики наголосили, що курсанти сумлінно ставляться до виконання покладених на них обов’язків, що свідчить про належний рівень взаємодії наставників від бази практики, керівників практики від університету та курсантів.

Ввідбулася також зустріч із особовим складом відділу поліції, під час якої було доведено інформацію про можливості отримання поліцейськими освіти на базі факультетів № 5 та № 6.

ВЗГ ХНУВС